Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Oficiálna stránka obce Bošany

Obec Bošany


 


 

MDD, Juniáles

V sobotu (18.6.2011) sa konalo pred domom kultúry pri príležitosti dňa detí športové popoludnie a Juniáles. V úvode akcie pán starosta obce poblahoželal všetkým deťom. Deti súťažili v rôznych humorných disciplínach, ktoré pripravili p.uč. zo ZŠ a MŠ a ZUŠ. (Klauniáda, Po žabom chodníku, Hádzanie pieskovými vreckami do margarétky, U vodníka, Fúriková rally, Čašník v tenisovom klube, Točenie kruhom na tele, Hádzanie krúžkov na tyč, Skákanie cez švihadlo, Kto dlhšie vydrží, Kreslenie, ...).
Nechýbalo ani maľovanie na tvár, tanečné súťaže a diskotéka.
Pre všetky deti, ktoré sa zapojili do súťažných disciplín boli pripravené sladké odmeny a nafukovací hrad. Nechýbali ani stánky s cukrovou vatou, s voňavým trdelníkom a hračkami.
Deň plný hier, športu, zábavy a dobrej nálady pokračoval vystúpením hudobnej skupiny Univerz. V prestávkach sa predstavili deti z MŠ s tancom WAKA-WAKA, s tanečným štýlom break dance a zo ZŠ Malé tanečníčky s tancom Bala bala, chlapci zo 4.A triedy a dievčatá z kružku aerobic. Aj keď počasie nám moc neprialo, priebeh celého podujatia, ale najmä radosť detí, bolo dôkazom toho, že sa nám to podarilo. Preto chceme poďakovať všetkým, ktorí túto akciu pripravili.


webygroup

dnes je: 18.12.2014

meniny má: Sláva, Slávka

Za obsah zodpovedá
admin


1443600

Úvodná stránka